SCIVATION XTEND BCAA 384 GR Genişlet

SCIVATION XTEND BCAA 384 GR

Scivation Scivation

Yeni

198,00 TL

KDV Dahil

Harcama 75,00 TL Daha fazla yapın ve ücretsiz kargo ile gönderelim!

Scivation Xtend BCAA 384 Gr 

Xtend BCAA kendine has formülasyonu ile farklı ve etkili bir üründür. Üç temel faydası vardır bunlar kas gelişimine, yağ yıkımına ve antrenman sonrası toparlanmaya yardımcı olabilir. Bilinen BCAA takviyeleri gibi antrenman öncesi ve sonrası değil antrenman öncesi ve antrenman sırasında kullanılması tavsiye edilmektedir. Başlangıç seviyesindeki sporcuların klasik BCAA takviyelerini kullanmaları daha iyi olacaktır. Orta seviyedeki sporcular antrenman öncesi veya antrenman  esnasında kullanabilirler. İleri seviye sporcular ise antrenman öncesi ve antrenman esnasında kullanabilirler.

Scivation Xtend BCAA 384 Gr Özellikleri;

  • Güçlü ve farklı içeriği sayesinde en çok satan BCAA takviyelerinden biridir. 2:1:1 oranına sahip 7 gr BCAA, glutamine, çeşitli elektrolitler içeren kompleks bir içeriğe sahiptir ayrıca şeker içermez.

  • Atletler, vücut geliştirme sporuyla ilgilenenler, dövüşçüler ve diğer spor dallarıyla ilgilenen sporcuların, daha uzun, sert ve yoğun antrenmanlarına yardımcı olabilir. Bu sebeple Xtend BCAA tercih etmektedirler.

  • Xtend BCAA üzerine iki üniversitede yapılan bilimsel çalışmalar ürünün kendi kategorisinin en etkili ürünü olduğunu söylemektedir.

  • Xtend BCAA da hem yağ kaybına yardımcı olabilecek hem de kas gelişimine yardımcı olabilecek bir içerik oluşturulmuştur.

Not: Ürünün tüm aromaları 30 servis olmakla birlikte, gramajlarında aromasına göre 10-20 gram gibi ufak farklılıklar bulunmaktadır.

Protein sentezine yapılabilecek maksimum etki hedeflenirken enerji seviyelerini dengeleme gibi bir farklı işlevi de beraber yapabilmektedir. Bir diğer önemli etkisi de toparlanma sürecine olan olumlu etkisidir antrenman sonrası etkisini size direk hissettirebilecek bir üründür. 10 yıldır piyasada olan ürün hala kendi kategorisinde zirvededir. Xtend BCAA  kolay karışan, kendine has aromaya sahip, şeker ve karbonhidrat içermeyen benzersiz bir üründür. ATP dönüşümüne ve laktik asit üzerine olumlu etkileri sayesinde antrenman performansınızın farklı seviyelere gelmesine yardımcı olabilir. BCAA amino asitleri transferini ve hücre hidratasyonunu  maksimum seviyede tutarken, kasların kasılma oranına da olumlu etki edebilir.

% Günlük Değer**
Servis Sayısı : 30
Servis Miktarı : 1 Ölçek (12,5 g)
Toplam Yağ 0g 0%
Kolestrol 0mg 0%
Sodyum 1,72g 344%
Potasyum 1404mg 70%
Toplam Karbonhidrat 0g 0%
Şeker 0g 0%
B6 Vitamini (Piridoksin HCL) 5mg 375%
Lösin(BCAA) 3500mg **
Glutamin 2500mg **
İzölosin(BCAA) 1750mg **
Valin(BCAA) 1750mg **
** Günlük değerler saptanamamıştır.